chicaned همدان فوتبال شهرداری هف سمنان

chicaned: همدان فوتبال شهرداری هف سمنان شهرداری همدان فوتبال لیگ دو فوتبال کشور پیروزی هف سمنان

گت بلاگز اخبار حوادث در خون او الکل مشاهده شد ، فوت هولناک پسرک 10 ماهه

شامگاه اول اسفند، مأموران کلانتری 160 خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از فوت مرموزیک کودک در یکی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر دادند.

فوت هولناک پسرک 10 ماهه/ در خون او الکل مشاهده شد

عبارات مهم : ایران

شامگاه اول اسفند، مأموران کلانتری 160 خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از فوت مرموزیک کودک در یکی از بیمارستان های پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر دادند.

روزنامه کشور عزیزمان ایران نوشت:به دنبال اعلام این خبر تحقیقات تخصصی به دستور بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد.

در بررسی های مقدماتی مشخص شد دو روز قبل مرد جوانی که کودک 10 ماهه اش را در آغوش داشته به اورژانس بیمارستان مراجعه کرده است.کودک که سینا نام داشت بلافاصله تحت درمان قرار داده شد ولی معاینات نشان داد او دچار ضربه مغزی شده است است.

در خون او الکل مشاهده شد ، فوت هولناک پسرک 10 ماهه

تلاش های تیم درمانی جهت نجات پسرک ادامه داشت ولی سینا دو روز بعد تسلیم فوت شد.این درحالی بود که آزمایشات صورت گرفته از وجود الکل داخل خون کودک خبرمی داد. همچنین آثار کبودی روی دست، پا و بدن پسرک نیز حکایت از کودک آزاری مرگبارداشت.

پدر پسربچه دیروز دراین باره به خبرنگار ما گفت:«همسرم به سینا غذا داد و بعد هم او را روی مبل گذاشت. من خوابیده بودم که با سر و صدای همسرم بیدار شدم.سینا همانطور که روی مبل بازی می کرد به زمین افتاده بود. فرزند را طی 5 دقیقه به بیمارستان بردیم ولی به ما گفتند ضربه مغزی شده است و دو روز بعد هم جان باخت. من الکل به فرزند ندادم، بلکه پسرم شربت خورده و تصور می کنم اشتباهی شده است باشد.»

شامگاه اول اسفند، مأموران کلانتری 160 خزانه در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از فوت مرموزیک کودک در یکی از بیمارستان‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر دادند.

با احتمال فوت بر اثر کودک آزاری، بازپرس سجاد منافی آذر دستور تحقیقات تخصصی از پدرکودک جان باخته را صادر کرد.

واژه های کلیدی: ایران | تحقیقات | کودک آزاری | بیمارستان | کودک آزاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog