chicaned همدان فوتبال شهرداری هف سمنان

chicaned: همدان فوتبال شهرداری هف سمنان شهرداری همدان فوتبال لیگ دو فوتبال کشور پیروزی هف سمنان

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آیا رهبری حکم یک سکولار را تنفیذ کردند؟ / کواکبیان

نماینده مردم سمنان در مجلس گفت: مباحث مطرح شده است در مخالفت با کابینه دوازدهم شبیه سخنان مطرح شده است در خطبه‌های نماز جمعه است در حالی که نظر مجلس باید حول بر

آیا رهبری حکم یک سکولار را تنفیذ کردند؟ / کواکبیان

کواکبیان: آیا رهبری حکم یک سکولار را تنفیذ کردند؟

عبارات مهم : خارجی

نماینده مردم سمنان در مجلس گفت: مباحث مطرح شده است در مخالفت با کابینه دوازدهم شبیه سخنان مطرح شده است در خطبه های نماز جمعه است در حالی که نظر مجلس باید حول برنامه های اعلام شده است وزرای پیشنهادی باشد.

به گزارش ایسنا، مصطفی کواکبیان در جلسه علنی بعدازظهر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با کلیات کابینه پیشنهادی دولت دوازدهم، در پاسخ به مخالفان کابینه دوازدهم، گفت: اینکه گفته می شود برنامه های دولت، سکولار است یا نمی دانیم معنای سکولار چیست یا نمی فهمیم که رهبری در راس این نظام هست. رهبری حکم رییس جمهور را چند روز قبل تنفیذ کردند، یعنی ایشان حکم یک سکولار را تنفیذ کردند؟

آیا رهبری حکم یک سکولار را تنفیذ کردند؟ / کواکبیان

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با انتقاد از عملکرد مجلس در زیاد کردن ۱۱۰ ماده ای مواد برنامه ششم توسعه، گفت: برنامه های ۳۴ ماده ای دولت را ۱۴۴ ماده کردیم ولی دولت باز تمام برنامه هایش را براساس مصوبه مجلس تنظیم کرد. آیا برنامه ششم سکولار است؟

وی با تاکید بر اینکه دولت امنیتی کردن فرهنگ را نمی خواهد، گفت: فرهنگ باید با کلیت نظام و خواسته مردم در ارتباط باشد. تلاش های دولت در جهت شبکه ملی اطلاعات و واکسینه کردن اطلاعات بالاست. در برنامه ششم نوشتیم سالی ۷۵ میلیارد دلار سرمایه گذاری خارجی در کشور عزیزمان ایران انجام شود ولی با نظر های بعضی دوستان تحقق این رقم ممکن نیست.

نماینده مردم سمنان در مجلس گفت: مباحث مطرح شده است در مخالفت با کابینه دوازدهم شبیه سخنان مطرح شده است در خطبه‌های نماز جمعه است در حالی که نظر مجلس باید حول بر

نماینده مردم سمنان در مجلس تاکید کرد: در صنعت ماشین و هواپیما باید سرمایه گذاری شود.

رییس فراکسیون دیپلماسی و منافع ملی مجلس با انتقاد از واکنش‌ها غیراخلاقی رسانه های تندرو، گفت: ۲۴۰ نماینده جهت مقابله با آمریکا رای دادند ولی در بعضی روزنامه ها تیتر زدند «رای مجلس به چرخ پنجر» آیا ما در مجلس می خواستیم پنچری چرخ پنجر را بگریم؟ به همه ما توهین کردند. دکتر ظریف پا به پای سردار سلیمانی در عرصه دیپلماسی خارجی در تلاش هستند.

کواکبیان اظهار داشت: رییس جمهور گفت در کابینه به احزاب سهم ندادند ولی اینکه زنان در کابینه نیستند آیا فشار از ناحیه احزاب بود؟ استفاده از زنان در سطح معاونان باید تحقق یابد.

آیا رهبری حکم یک سکولار را تنفیذ کردند؟ / کواکبیان

نماینده مردم سمنان در مجلس با انتقاد از چرخش محدود مدیران، گفت: خودمان مشکلاتی داریم، ۳۰۰ نفر در طول ۳۰ – ۴۰ سال گذشته گردش نخبگان داشتیم در حالی که باید بازتر عمل می کردیم تا مدیران بیشتری پرورش می یافتند.

واژه های کلیدی: خارجی | سکولار | برنامه | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog