chicaned همدان فوتبال شهرداری هف سمنان

chicaned: همدان فوتبال شهرداری هف سمنان شهرداری همدان فوتبال لیگ دو فوتبال کشور پیروزی هف سمنان

گت بلاگز فرهنگی هنری مجموعه‌ای از 11 موزه در قلب کیپ تاون , ایزیکو

گروه موزه «ایزیکو» که در کیپ‌تاون قرار گرفته مجموعه‌ای از 11 موزه بوده که امروزه به عنوان جاذبه‌های گردشگری آفریقای جنوبی آشنا می‌شوند.

مجموعه‌ای از 11 موزه در قلب کیپ تاون , ایزیکو

به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگریگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ ایزیکو عنوان مجموعه 11 موزه در قلب کیپ تاون هست. این مجموعه موزه ها تحت حاکمیت شورایی که به وسیله وزیر فرهنگ و هنر منصوب می شود، هستند و یکی از برترین موزه های این گروه با عنوان «بوکاپ» آشنا می شود.

عبارات مهم : زندگی

بنابر این گزارش، موزه بوکاپ جنبه های زندگی مسلمانان را در قرن نوزدهم نشان می دهد.
شایان ذکر است: منزل اولد تاون یکی دیگر از موزه های گروه «ایزیکو» به حساب می آید. این منزل مجموعه ای از آثار افرادی چون فرانس هالس، ژان استین، جاکوب وان رویسدیل و جان وان گوین را در معرض دید عموم قرار داده هست. این منزل در سال ۱۷۵۵ به سبک دوتچ روکوکو ساخته شد.
گفتنی هست؛ از جاذبه های دیگر گروه موزه های ایزیکو می توان به منزل کوپمانس- دوست اشاره کرد.این منزل احساس خوب ناشی از شیوه زندگی یک تاجر موفق قرن هجدهمی را جهت بازدیدکنندگان به وجود می آورد. این منزل در سال ۱۷۰۱ در زمینی یو شکل بنا شد.
خاطرنشان می شود؛ از جاذبه های گردشگری دیگری که در قالب گروه موزه های «ایزیکو» تعریف شده است اند می توان از افلاک نما و موزه آفریقای جنوبی، گالری ملی و باغ کمپانی نام برد. این جاذبه های گردشگری توجه علاقمندان به تاریخ و ستاره شناسان را به خود جلب می کنند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | مجموعه | گردشگری | موزه | میراث فرهنگی | گردشگری | جاذبه های گردشگری |

مجموعه‌ای از 11 موزه در قلب کیپ تاون , ایزیکو

مجموعه‌ای از 11 موزه در قلب کیپ تاون , ایزیکو

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog