chicaned همدان فوتبال شهرداری هف سمنان

chicaned: همدان فوتبال شهرداری هف سمنان شهرداری همدان فوتبال لیگ دو فوتبال کشور پیروزی هف سمنان

گت بلاگز فضای مجازی نحوه محبوب شدن اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی از نظر لاین

اپلیکیشن پیام‌رسانی لاین نشان می‌دهد که چگونه اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی متفاوت در بین اقشار متفاوت یک جامعه محبوب می‌شوند.

نحوه محبوب شدن اپلیکیشن‌های پیام‌رسانی از نظر لاین

به گزارش خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان نرم افزارهای خبر رسانی متفاوت که این روزها به شدت کاربرد یافته اند، نسبت به سیستم های پیامکی (مخابراتی) یا اس.ام.اس مزایای فراوانی دارند. یکی از این مزایا، سهولت شرکت دهی موارد متفاوت در این اپلیکیشن هاست.
برای مثال در واتس اپ، می توانید گروه های متفاوت را جهت موقعیت ها و کارهای متفاوت ایجاد کنید. این گروه ها می تواند جهت هماهنگی بازی فوتیال با دوستان و کارهای مختلفی ساخته شود.

عبارات مهم : آلبوم

به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از ونچربیت، ایجاد ارتباط از طریق اپلیکیشن واتس اپ به شیوه های مختلفی امکان پذیر هست. این کار از خبر های متنی راحت گرفته تا تماس های ویدئویی گروهی صورت می گیرد.

از سوی دیگر لاین که خود یک اپلیکیشن خبر رسانی ژاپنی هست، اخیراً از چند توانایی تازه پرده برداشته و ضمن آن نشان داده است که چگونه این توانایی ها باعث می شود که اپلیکیشن های خبر رسانی مانند چسب به محافل اجتماعی بچسبند و این محافل را به خود سرگرم سازند.

به عنوان مثال، با استفاده از توانایی لدر شافل در نرم افزار لاین، می توانید به آسانی مشخص کنید که مسئولیت یک کار خاص بر عهده چه کسی هست. مثلاً با استفاده از این توانایی مشخص می شود که چه کسی مسئول فراهم آوردن اسباب سرگرمی است و چه کسی باید نوشیدنی بیاورد. در واقع بدهید شکل تمام کارهایی که جهت بیرون رفتن باید صورت گیرد، مشخص می شود و هر کس می داند که چه کاری باید انجام دهد.

برای هر یک از چت ها می توان یک لدر شافل ایجاد کرد و لزومی ندارد که همه را به این لدر اضافه کنید.
پس از گزینش نمودن شرکت کنندگان، لدر شافل تعیین می کند که چه کسی مسئولیت چه کاری را بر عهده دارد و در صورتی که تعداد افراد از گزینه ها زیاد بود، می توانید با استفاده از پیش فرض X، گزینه های اضافی را گزینش کنید.

همچنین در لاین توانایی ایجاد یک آلبوم یکسان وجود دارد که به دوستان این اجازه را می دهد که تصویرهای و ویدئوهای خود را به این آلبوم خاص اضافه نمایند.

گفتنی است که در حال حاضر چند سرویس آنلاین وجود دارد که به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که آلبوم های یکسان بسازند. البته در صورتی که این توانایی به طور مستقیم در لاین ایجاد شود، نقش این اپلیکیشن خبر رسانی در گروه های اجتماعی زیاد می شود.

منبع: ایتنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آلبوم | صورتی | استفاده | اپلیکیشن | اپلیکیشن واتس اپ | لاین | پیام رسات لاین | نرم افزار لاین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog